FAQ

Dowiedz się więcej o dostępie do społeczności Dotykam Życia

Wykupując dowolny produkt w sklepie Dotykam Życia automatycznie otrzymujesz dostęp do społeczności Dotykam Życia i należysz do Grupy Dotykam Życia.

Możesz zarządzać swoim rozbudowanym profilem i czerpać korzyści z dostępu do dodatkowych możliwości.

Zobacz swój profil, edytuj informacje, dodaj zdjęcie profilowe i zdjęcie w tle.
Sprawdź ustawienia konta np. zmień hasło do konta.
Ustaw preferencje otrzymywania emaili np. otrzymuj maila gdy ktoś wspomni o Tobie na osi czasu lub skomentuje Twój wpis, gdy w grupie zostanie dodana jakaś zmiana lub zostanie zaplanowane spotkanie online Zoom, otrzymaj maila gdy pojawi się nowa dyskusja na forum lub ktoś zaakceptuje zaproszenie do grona bliskich znajomych.
Określ ustawienia prywatności.

Bądź na bieżąco i obserwuj co nowego dzieje się w społeczności Dotykam Życia. Możesz obserwować oś czasu segregując informacje w kategoriach Osobiste, Polubione, wg Twoich kontaktów bliskich znajomych, w konkretnych grupach, poprzez wzmianki lub oś czasu osób, które obserwujesz.

Otrzymasz powiadomienia gdy tylko coś nowego wydarzy się w społeczności. Nie przegap spotkań online Zoom na żywo.

Wysyłaj wiadomości indywidualne lub zbiorowe do osób w społeczności Dotykam Życia, do bliskich znajomych, osób obserwowanych lub do członków grupy.

Grupa Dotykam Życia to miejsce dla wszystkich osób, które dołączyły do społeczności poprzez zakup dowolnego produktu ze sklepu Dotykam Życia. Tutaj możesz nawiązywać przyjaźnie, dzielić się swoimi przemyśleniami i pomysłami.
W grupie znajdziesz oś czasu, na której możesz coś opublikować (np. wpis, pozdrowienia, zdjęcie). W grupie poznasz innych członków grupy (możesz zapoznać się profilami użytkowników, obserwować ich, zaprosić do grona bliskich znajomych, wysłać wiadomość prywatną lub grupową, udostępnić dokument, uczestniczyć na forum i dołączyć do dyskusji). W grupie możesz dołączyć do spotkania online Zoom, gdzie połączysz się poprzez video z innymi uczestnikami na żywo.

Gdy należysz do grupy uczestników kursu, otrzymasz wsparcie Prowadzącej oraz dostęp do dodatkowych treści. 

Wykupując kurs otrzymujesz dostęp do dedykowanej grupy tylko dla uczestników kursu. To grupa, w której będą odbywały się spotkania (również te na żywo – spotkania video online Zoom).