Dotykam słowami Twojego serca

Uzdrowienie
Otwieram serca baśniami
Pierwsza usłyszana przeze mnie baśń? “O siedmiu braciach zaklętych w łabędzie”. Opowiedziała mi ją babcia. Jestem w niej małą dziewczynką, która parząc sobie dłonie, zbiera olbrzymie pokrzywy, by uratować braci. Nadal to robię. Słucham parzących od bólu historii ludzkich, by odkryć w nich sekret miłości.
Uzdrowienie
Siódmy zmysł
Uzdrawiam słowem
“A słowo ciałem się stało” - znasz to zdanie? Słowa nie stanowią dla mnie tajemnic, rozpoznaję, co ludzie chcieliby poprzez słowa ukryć. Ten szczególny dar jasnowidzenia przyszedł do mnie kilka lat temu, gdy zrozumiałam, że z całego ciągu wypowiadanych słów słyszę te, które nie zostały wypowiedziane. Jestem Łowcą Słów. Tak właśnie pracuję. - słucham swoim siódmym zmysłem.
Siódmy zmysł
Sny
Śnię
Śnię. Sny są dla mnie jak informacje ze Źródła. Transformują życie moje i tych, którzy do mnie przychodzą. Wydobywam ze snów lęki, wstyd, sekrety i miłość. Tworzę z nich baśnie i opowieści, którymi koję zranione serca.
Sny
Sens życia
Co możesz otrzymać, idąc ze mną
Zrozumienie › Czułe serce › Wyraziste granice › Poczucie wartości › Miłość do siebie› Życzliwość dla siebie i ludzi wokół> Sens życia> Docenienie swojej nadzwyczajnej zwyczajności
Sens życia

Czaruję przez łącza

Czyli rozpalam ogień w Twoim sercu bez użycia zapałek, o ile tego zechcesz.

Szpinak i pokrzywę

Rozmowy z ludźmi

“Sto lat samotności”

“Lepiej być nie może”

Co lubię?

Pisanie o tym, co mnie porusza

Ciszę

Własne dzieci, cudze również

Śmiać się jak wariatka z podglądanych sytuacji

Odpuść życie, które uwiera i zbuduj takie, które Cię wspiera.

– Już się tak nie staraj –

Prowadzę warsztaty oraz kręgi dla kobiet w tematach: odwstydzania się, komunikacji bez przemocy, odkrywania własnych możliwości, zmiany przekonań i ulubionego tematu– przyjmowania siebie i  matkowania sobie w dorosłym życiu.

Pamiętasz ten czas, gdy słuchając opowieści w dzieciństwie, wierzyłeś, że życie jest dobre i magiczne, choć bywa czasami niebezpieczne i groźne?

Pozwól, że zabiorę Cię właśnie do takiego świata, który szepcze nieustająco to jedno zdanie:

„Od zawsze na Ciebie czekałam.”

Chodź do mnie i dotykaj życia.

Opowiadając o sobie, opowiadam Ciebie i Twoją historię. Uwierzyliśmy w świat, w którym wszystko jest osobne i podzielone. Stąd płyną nasze lęki i rywalizacja. Tymczasem wszystko jest połączone, Ty, ja, Niebo i Ziemia. W moich opowieściach prawdopodobnie odnajdziesz siebie i swoją historię. Nie wierzysz? Sprawdź.

Mogę pomóc Ci już teraz

Jestem online, mam swoje produkty, organizuję spotkania na żywo

Sesje

Możesz spotkać się ze mną indywidualnie w przestrzeni Internetu.

Biblioteka Uzdrawiania

Baśnie, które otwierają Twoje serce na miłość.

Kursy

Wprowadzam Cię w świat, który dzięki mojej wiedzy zrozumiesz lepiej.

Bo życie jest proste, wiesz? I jest dobre.

Chodź do mnie i dotykaj życia.