Nagrania

W 2020 roku spełniłam jedno ze swoich pragnień – podjęłam pracę w radiu. Była to radiostacja lokalna Radio Impuls, w której w każdy dzień powszedni przez 5 godzin dziennie uczyłam się pracy z mikrofonem, zabawiałam słuchaczy, czytałam wiadomości i zapowiadałam prognozę pogody. To był intensywny czas spotkań z ludźmi, z reklamami, z muzyką i z własnym głosem. Kochałam tę pracę, ale przychodzenie dzień w dzień na tę samą godzinę i przebywanie w zamkniętym studio kilka godzin dziennie było dla mnie zbyt wysokim kosztem.

Odeszłam, ale zabrałam ze sobą swój głos i bogaty warsztat, który wykorzystuję, nagrywając podcasty opowiadające o moim życiu.

01

Podcasty

Krótkie opowieści nadające życiu treści.

Po odejściu z radia bardzo tęskniłam za magią tej pracy. Chciałam nadal mówić i tworzyć klimatyczne opowieści, wykorzystując wyłącznie kanał audio. Tak zrodził się pomysł, by zacząć nagrywać podcasty. Poniżej znajdziesz linki do nagranych audycji.

Jestem w trakcie nagrań do kolejnych odcinków podcastu, tym razem będzie to seria ATLAS UCZUĆ.

 

02

Medytacje

Odnajduję  spełnienie, nagrywając medytacje prowadzone, których możesz posłuchać tutaj.

W planach na 2024 rok mam nagranie kilku nowych medytacji, jeśli masz jakieś szczególne pomysły i potrzeby, koniecznie do mnie napisz.

Twoje wsparcie finansowe zmaterializuje moje marzenia. Dziękuję, że jesteś.

Color dark text Horizontal
Medytacja mp4
Komunikaty Dobrej Matki dla Twojego serca
5zł
Medytacja mp4
Złote Kody Miłości film
22zł
Medytacja mp4
bezpłatna
Podróż do serca
Medytacja mp4
Podróż do domu serca
22zł
Medytacja mp4 bezpłatna
Powrót do domu duszy
Medytacja mp3
W koherencji serca
33zł
03

Opowieści dla Dorosłych Dzieci

Opowiadanie historii zawsze było dla mnie przygodą i zabawą.

W dzieciństwie chciałam zostać śpiewaczką i udało mi się to marzenie spełnić na scenie zrobionej z przyczepy. Za mikrofon służyło mi jabłko nabite na patyk. Lubiłam w swoich zabawach być księdzem odprawiającym mszę za zmarłą żabę lub mnichem modlącym się do zachodzącego słońca.

Wróciłam do tych marzeń, nagrywając moje baśnie jako video w czasie swoich pierwszych live na FB DOTYKAM ŻYCIA oraz na kanale YT „Opowieści dla Dorosłych Dzieci”.

Historie , które tu usłyszysz mają jeden cel – przypomnieć Ci, że na dnie serca mieszka w Tobie dziecko, które chce być widziane i kochane. Opowieść jest powrotem do siebie i obudzeniem życia, które kiedyś było tylko marzeniem.

Dziś możesz do tych marzeń wrócić i nadać im realny kształt.

A zatem…słuchaj, budź się i żyj w swoim przebudzonym życiu.

Facebook
BAŚŃ O NAJDOSKONALSZYM GŁOSIE
Facebook
BAŚŃ O SŁOWACH, KTÓRE UZDRAWIAJĄ
Facebook
OPOWIEŚĆ O TYCH, KTÓRZY CHODZĄ WŁASNYMI ŚCIEŻKAMI
Facebook
OPOWIEŚĆ O NIKIM, O BLIZNACH I O SERCU
Facebook
OPOWIEŚĆ O NIEŚMIERTELNYM DARZE
Facebook
BAŚŃ O KOBIECIE Z OGNIA I WODY
YouTube
BAŚŃ o KAPELUSZU PRAWDY
youtube
OPOWIEŚĆ o MARZENIACH, które na nas czekają.
youtube
OPOWIEŚĆ o MAŁEJ DZIEWCZYNCE, która NIE CHCIAŁA BYĆ MAŁA
04

Audiobooki

Przez wiele lat wolałam czytać niż słuchać książek, ale moje zajęcia takie jak malowanie lub zajmowanie się domem zmotywowały mnie do słuchania książek.

 

Skoro pokochałam audiobooki, poczułam, że przyszła pora na nagranie moich książek. Jako pierwszą nagrałam DZIKĄ MATKĘ.

Audiobook
Fotel dla mojej żony - fragment

Co wspierasz?

Baśnie, które wydobywam ze snów swoich i cudzych. Opowieści, które chcą być usłyszane. Książki, które wołają, by je napisać i wydać. O starej kobiecie, która zakochała się w młodzieńcu. O parze gejów, którzy stworzyli Hotel Marzeń dla Zagubionych, przygodę mężczyzny, który niespodziewanie znalazł Księgę Zagubionych Dusz. Historię o Małej Wiedźmie, która staje się kobieta w pełni. I więcej, jeszcze więcej.

Ale do tego, by te historie spisać i wydać, potrzebuję sporo wolnego czasu oraz chleba i kawy, czasami kawałek czekolady na poprawę nastroju. I do tego potrzebuje Ciebie i Twojego wsparcia.

Scroll to Top