Kim jestem

O mnie

Na pytanie, kim jestem, odpowiadam – zwykłą kobietą wiodącą niezwykłe życie.

Wiele lat temu uległam wypaleniu życiowemu. Pokonało mnie wszystko – praca, macierzyństwo, bycie żoną, przyjaciółką, córką… Niektórzy nazywają tę przypadłość depresją, a inni zmęczeniem presją Życia.

Zaczęłam odzyskiwać utracone, zapomniane i wyparte części siebie poprzez terapię, jogę, taniec, malowanie, masaże i pisanie. Te wszystkie doświadczenia doprowadziły mnie do Domu Mojej Duszy, o którym często piszę i mówię.

Na co dzień mieszkam w małym domku...

Na co dzień mieszkam w małym domku, na przedmieściach miasta Puławy, z trójką dzieci, mężem, dwiema sukami, jedną kuną i rodziną myszy polnych.

Kiedyś próbowałam zrobić karierę w wielkim świecie, ponieważ wierzyłam, że sława, pieniądze i uznanie tworzą wspaniałe życie. Dzisiaj żyję inaczej. Wolniej i bardziej świadomie. Największą wartością jest dla mnie codzienne życie, w którym nieustannie odkrywam miłość i radość płynącą z przyjmowania życia takim, jakie jest. Już nie walczę o to, by zostać kimś wyjątkowym, ponieważ wystarcza mi zrozumienie sercem, że jestem wystarczająca, gdy żyję w zgodzie z sobą.

 

Pisanie jest moją największą pasją

A poza tymi majestatycznymi chwilami smażę naleśniki i wymyślam potrawy ze szpinaku i pokrzywy. Bardzo lubię malować wizerunki dzikich kobiet, patrzeć na sójki i sroki oraz chodzić boso po leśnych i łąkowych ścieżkach.


Pisanie jest moją największą pasją bez względu na efekty, choć czasem skutkiem pisania bywa opowieść, która dotyka serca. Zapraszam Cię do świata mojej twórczości, mam nadzieję, że wśród moich książek, obrazów, medytacji lub nagrań, znajdziesz słowa, które poprowadzą Cię do Twojego Wewnętrznego Domu.

Scroll to Top