Mója twórczość

„Na początku było słowo…”, tak właśnie było i u mnie. Moim najwcześniejszym sposobem nazywania tego, przynosi Życie i co w związku z tym przeżywam, było pisanie.

01

Książki

Napisanie i wydanie książek, w których opowiem zarówno o historiach prawdziwych, jak i tych, które jeszcze się nie wydarzyły, było moim największym marzeniem od kiedy pamiętam.

Prawdopodobnie w tym właśnie celu ukończyłam filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim, ale z ręką na sercu mogę powiedzieć, że w tym czasie raczej oddaliłam się od realizacji tego marzenia zamiast się do niego zbliżyć. W czasie studiów założyłam rodzinę, urodziłam swoje pierwsze dzieci i w ten sposób zaczęłam dryfować poprzez zupy pomidorowe, pieluchy, pierwsze mleczaki i pierwsze słowa moich dzieci, myśląc, że oto tracę z oczu cel mojego życia – pasję pisania. A właśnie życie rodzinne sprawiło, że po latach powróciłam do pisania, ponieważ potrzebowałam na nowo usłyszeć siebie i zrozumieć, po co żyję i jaki ma to sens.

Pisanie jest moim sposobem na czytanie siebie, zmian w obszarze wyznawanych przeze mnie wartości. Pisanie jest dla mnie autoterapią w dniach, gdy brakuje słońca i napędu do życia, bo przecież pisząc, mogę stworzyć taki świat, za którym tęsknię.

Twoje wsparcie finansowe zmaterializuje moje marzenia. Dziękuję, że jesteś.

Powrót do twórczości pisarskiej zaczął się od pojedynczych opowiadań, które przepisywałam ręcznie dziesiątki razy, by finalnie stworzyć z nich tom opowiadań pt. FOTEL DLA MOJEJ ŻONY.

Jeśli masz ochotę kupić i przeczytać moje pierwsze utwory, napisz do mnie poprzez formularz kontaktowy strony.

Jednak pierwsza książką, którą wydałam, była powieść o tajemniczym uzdrowicielu, Nikodemie pt NIKODEM TERAPEUTA DUSZY. Wydałam ją we współpracy z wydawnictwem Axis Mundi. Książka ta była moim rozliczeniem z ezoświatem nauczycieli duchowych i przewodników, wśród których, taka jak w każdej innej dziedzinie życia, napotkałam oszustów i pseudozbawicieli.

Trzecią książką, którą wydałam, były TABLETKI NA ŻYCIE w wydawnictwie Biały Wiatr. Zawierają one 111 opowieści w formie przypowieści, historii z mojego rodzinnego życia, a czasami są to zapisy rozmów podsłuchanych w galeriach i sklepach, które stały się fundamentem rozważań o charakterze socjologicznym. Książka nie jest poradnikiem, raczej zestawem wspierających plasterków na różne okazje w życiu. I po to, by popłakać i po to, żeby się pośmiać. Dobra wiadomość jest taka, że nie da się tych tabletek przedawkować. 

Najnowsza moja książka to DZIKA MATKA. Tak naprawdę napisałam tę książkę kilka lat temu, ale nie mogłam dotrzeć do jej zakończenia. Dopiero niedawno udało mi się pojąć sercem, że dzikość to nie tylko siła i moc, ale również umiejętność przeżywania strat w swoim życiu. Dlatego wreszcie mogłam tę opowieść pokazać światu. 

Książka
Dzika Matka | Trzy baśnie o dzikich częściach JA
Książka
Tabletki na życie
Książka | Ebook
Fotel dla mojej żony
Książka
Nikodem. Teraupeuta duszy
Scroll to Top