Nikodem. Teraupeta duszy

Nikodem terapeuta duszy, to z pozoru lekka historia, opowiadająca o pracy tytułowego bohatera, jaką jest uzdrawianie. Po licznych kursach, internetowych instruktażach, Nikodem otwiera własny gabinet. Miła aparycja, bijące ciepło i kojący głos, pozwala szybko zjednoczyć sobie pacjentów, zwłaszcza tych płci pięknej.

Poznajcie Nikodema – jak sam o sobie mówi – Terapeutę Duszy, jednego
z wielu uzdrowicieli, trenerów i szamanów. Kobiety tłumnie odwiedzają jego gabinet, ufają mu bezgranicznie, a on ratuje je z życiowych opresji i zwątpień. Jego kojący głos i pomocne dłonie nie tylko pomagają im podźwignąć się z kryzysów, ale też rozpalają wyobraźnię. Za te emocje są w stanie zapłacić każdą cenę, i płacą – jednak sam Nikodem szczerze wątpi w swoją moc. Co okaże się prawdą w życiu Nikodema? Czy objawi moc uzdrawiania – choćby po to, by uzdrowić samego siebie? 

Maja Wąsała – kobieta o stu twarzach, tysiącu rąk i milionie pasji. Z wykształcenia jest polonistką, logopedą, trenerem umiejętności społecznych oraz masażystką. Niezmiennie trwa w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie „Co ja tutaj robię?”, w czym pomaga jej dar uważnego obserwatora. Interesują ją ludzie, ich przekonania, a najbardziej motywacja do zmian i uwalnianie się od ról, jakie nałożyło na nich życie. Jest matką szóstki dzieci, mieszka w Puławach.

Wydawnictwo: Axis Mundi
Data premiery: 2019-06-26
Liczba stron: 234
Autor: Wąsała Maja
Książka | Ebook
Fotel dla mojej żony
Książka
Tabletki na życie
Książka
Dzika matka. Trzy baśnie o dzikich częściach JA
Scroll to Top